Reklama

Wypadek na DTŚ w Katowicach. Droga jest zablokowana

Redakcja
Wypadek na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach. Na wysokości sklepu Auchan droga jest całkowicie zablokowana w kierunku centrum Katowic. W drugą stronę też występują utrudnienia.

W piątek przed świtem na DTŚ doszło do kolizji z udziałem dwóch ciężarówek. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący TIR-em, jadąc w kierunku centrum  Katowic, stracił panowanie nad pojazdem i doszło do przewrócenia się ciężarówki. Kierujący drugą ciężarówką, chcąc ominąć miejsce zdarzenia, przebił bariery i wjechał na przeciwległy pas.

W kierunku centrum Katowic DTŚ jest nieprzejezdna, a w kierunku Chorzowa zablokowany jest jeden pas ruchu. Utrudnienia mogą potrwać nawet 5-7 godzin, czyli co najmniej do południa.

 

AKTUALIZACJA, godz. 13.00

Droga jest przejezdna, ale nadal mogą występować utrudnienia w ruchu. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Szczota 12 stycznia, 2024 at 10:28 am - Reply

    Dwoje idiotów jest winna że doszło do tego wypadku a na co dzień tworzą się tam gigantyczne korki. kierowca ciągnika na przyszłość spróbuj pokonywać łuki jeszcze szybciej może to spowoduje że obrócisz się z powrotem na koła i nie zablokujesz 5 pasow a drugi geniusz co zatwierdził to zwężenie i nie zamknął tego zjazdu z którego pierwszy idiota dał popis. brawa dla tych ludzi, którzy spieprzyli wszystkim dzień co musieli stać w tych korkach.

  2. AA 12 stycznia, 2024 at 8:20 am - Reply

    Warto napisać, że miejscu wypadku prowadzony jest remont wiaduktu nad drogą. Otóż jadąc w kierunku Katowic nagle prawy pas się kończy. O fatalnym oznakowaniu w tym miejscu można książkę napisać. Dodatkowo w tymże miejscu mamy włączanie się do ruchu – wyjazd na drogę 3 pasmowa bez pasa rozbiegowego ze znakiem stop. Do tego poranna śliskość po opadach śniegu. Panom policjantom polecam sprawdzić kto zatwierdził tymczasowa organizację ruchu bo pewno mocno odbiega od przepisów.

Dodaj komentarz

*
*