Reklama

Wypadek na A4. Korek ma już 10 kilometrów

Redakcja
Ogromne utrudnienia na autostradzie A4 w kierunku Krakowa. Po zderzeniu trzech pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowcy stoją w długim korku.

Do wypadku doszło ok. godziny 13.30. Na razie policja ustala okoliczności zdarzenia, ale wiadomo już, że brały w nim udział trzy pojazdy – dwie osobówki i jedna ciężarówka. Zderzyły się przed Gliwicami na jezdni w kierunku Krakowa. Dokładniej 500 metrów przed zjazdem na Kleszczów. To 295 km autostrady A4. Wiadomo, że w wypadku ucierpiała jedna osoba, która została przewieziona do szpitala. Ranny jest najprawdopodobniej sprawcą zdarzenia.
Po prawie dwóch godzinach autostrada nadal nie jest przejezdna. Na miejscu pracuje policja i 3 zastępy straży pożarnej. Nawigacja Google pokazuje, że droga pomiędzy węzłami Łany i Kleszczów jest całkowicie zablokowana. Objazd poprowadzono drogą DK40 właśnie od węzła Łany, ale zator ma już około 10 km długości i sięga Chechła. Jak informują kierowcy, stoją w korku od około godziny. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie skutków zdarzenia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*