Reklama

Wszystkie loty Wizz Air do Włoch zostały zawieszone

Redakcja
Całkowite zawieszenie lotów do Włoch. Po decyzji włoskiego rządu o kwarantannie na terenie całego kraju, Wizz Air podjął decyzję, że przez kilka tygodni nie będą realizowane rejsy na żadne włoskie lotnisko.

Od dzisiaj do odwołania samoloty Wizz Air nie będą latały do Włoch. To odpowiedź na decyzję włoskiego rządu, który wprowadził kwarantannę na terenie całego kraju. Ta decyzja ma na celu opanowanie epidemii koronawirusa. Dlatego węgierski przewoźnik postanowił zawiesić połączenia do Włoch do 3 kwietnia. Z Katowic nie będą realizowane rejsy do: Mediolanu-Bergamo, Alghero, Rzymu-Ciampino, Katanii.

Ponadto, od 12 marca, Wizz Air zawiesza także połączenia do Tel Awiwu oraz Ejlatu z powodu ogłoszenia przez izraelski rząd 14-dniowej kwarantanny dla wszystkich pasażerów przylatujących do Izraela. Loty z Katowic, Krakowa i Warszawy do Tel Awiwu i Ejlatu będą zawieszone do 23 marca włącznie.

Jak informuje Wizz Air, rezerwacje na loty do Izraela i Włoch zostaną automatycznie zmienione na połączenie na innej trasie w możliwie najbliższym terminie, o czym pasażerowie będą automatycznie informowani. Klienci, którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji otrzymają powiadomienie pocztą elektroniczną, w którym zaoferowana zostanie im bezpłatna zmiana rezerwacji, pełny zwrot kosztów lub zwrot 120% pierwotnej wartości rezerwacji na konto Wizz Air.

Linia może informować tylko tych pasażerów, którzy dokonali rezerwacji przez stronę wizzair.com lub aplikację mobilną. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji/biura podróży – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*