Reklama

Wiadomo już kim są osoby podejrzewane o włamanie do domu w Wełnowcu

G. Ż.
Policja ustaliła już kim są osoby podejrzewane o włamanie do domu jednorodzinnego w Wełnowcu. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, jedna z nich jest kibolem GKS Katowice.

W czwartek policja opublikowała wizerunek dwóch osób, które są podejrzewane o włamanie do domu jednorodzinnego w Wełnowcu. Sprawcy ukradli biżuterię, pieniądze w różnej walucie i dokumenty. Straty oszacowano na około 200 tys. zł. Policja szybko ustaliła jednego ze sprawców, ale przy pozostałej dwójce poprosiła o pomoc. Na zdjęciach z monitoringu wyraźnie widać twarze i sylwetki kobiety i mężczyzny. Odzew społeczeństwa był duży. Wiele osób rozpoznało w mężczyźnie ze zdjęć mieszkającego w Wełnowcu kibola GKS Katowice, który trenuje boks w jednym z katowickich klubów. Te informacje nieoficjalnie potwierdziła nam policja. Funkcjonariusze wiedzą też już kim jest towarzysząca mężczyznom podczas napadu kobieta. Na razie obydwoje nie zostali zatrzymani, bo się ukrywają.

Jak mówi nam wysoki rangą funkcjonariusz policji, sprawa jest rozwojowa, a funkcjonariusze prowadzą intensywne czynności operacyjne.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*