Reklama

Wandale wyżywali się na ogródku. Szuka ich policja

Redakcja
Trzy osoby są poszukiwane przez katowickich policjantów po dewastacji w centrum miasta. Mężczyźni spowodowali straty na około 2 tys. zł.

Trzech mężczyzn nagranych przez monitoring jest poszukiwanych przez policjantów z komisariatu I policji w Katowicach. Dzisiaj na stronie komendy miejskiej opublikowane zostały zdjęcia z kamery. Widać na nich mężczyzn, którzy mieli zdewastować jeden z ogródków na ul. Staromiejskiej. To ogródek należący do pubu Spiż. Do zniszczenia mienia doszło 6 czerwca. Podejrzewani uszkodzili trzy przęsła płotu ogródka restauracyjnego oraz wyrwali kable elektryczne. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 2 tys. złotych.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają widocznych na zdjęciach mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu I Policji w Katowicach pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 28 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

  1. Polak 5 października, 2021 at 5:22 pm - Reply

    Achh, to bezcenne poczucie siły i własnej potęgi, gdy pokona się potężny kosz na śmieci lub drewniany płotek. To są chwile, w których takie bezwartościowe karykatury ludzi przez chwilę mają złudzenie, że coś znaczą i są coś warci.

Dodaj komentarz

*
*