Reklama

W tunelu ciężarówka wjechała w osobówkę. Policja szuka sprawcy

Łukasz Kądziołka
Zderzenie dwóch samochodów w tunelu. Na jezdni w kierunku Sosnowca otarły się ciężarówka i samochód osobowy. Kierowca ciężarówki odjechał.

Kolizja w katowickim tunelu spowodowała bardzo duże poranne utrudnienia na drogach. Zakorkowana była nie tylko DTŚ-ka, ale również drogi w rejonie tunelu. Długi korek powstał m.in. na Sokolskiej. To wszystko efekt kolizji, która okazała się niegroźna, ponieważ nikomu nic się nie stało. Około godziny 8.00 na jezdni w kierunku Sosnowca zderzyły się dwa pojazdy – ciężarówka i osobówka. Prawdopodobnie pojazd ciężarowy otarł się o samochód marki Skoda podczas zmiany pasa ruchu. Kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia.

Jak mówi kom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa KMP w Katowicach, kierowca mógł po prostu nie zauważyć, że cokolwiek się stało. Policjanci będą ustalali szczegóły kolizji. Wiadomo już, że udało się zdobyć nagranie z kamery samochodowej jednego ze świadków. Za pośrednictwem facebookowej grupy Informacje Drogowe – Śląsk i okolice mąż kierującej skodą szuka kolejnych świadków wypadku. Policja dotarła już do firmy transportowej z Brzegu, do której należy pojazd. Jednak trzeba jeszcze sprawdzić, kto kierował dzisiaj ciężarówką.

Po około godzinie od kolizji, tunel został ponownie otwarty.


Tagi:

Komentarze

  1. Maed 15 lutego, 2024 at 8:03 pm - Reply

    Czyli monitoring w tunelu to atrapa za grube miliony?

Dodaj komentarz

*
*