Reklama

W środę w Katowicach będzie kursować Zakochana Bana

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
W środę 14 lutego już po raz 10. po Katowicach będzie kursować Zakochana Bana, czyli tramwaj z atrakcjami z okazji Walentynek. Będzie można ją spotkać od godz. 16 do 18:45.

Romantyczny tramwaj będzie kursować między placem Wolności a pętlą Słoneczną oraz placem Wolności a Centrum Przesiadkowym Zawodzie.

Pasażerów będzie woził historyczny wagon 4N o numerze bocznym 1167, wyprodukowany w 1957 roku. Na pasażerów Zakochanej Bany będą czekać m.in. konkursy z nagrodami i muzyka na żywo.

Koncert w tramwaju poprowadzi Eugeniusz „Geno” Witek. Wystąpi w nim Kasia Lorenc. Nie tylko będzie można posłuchać utworów w jej wykonaniu, ale też złożyć bliskiej osobie życzenia, które później zostaną zaprezentowane w telewizji TVS.

Zakochana Bana będzie kursować po Katowicach w środę 14 lutego między 16:00 a 18:45. Start z zajezdni w Katowicach Zawodziu punktualnie o 16:02. Natomiast z przystanku Słoneczna Pętla pierwszy zakochany tramwaj odjedzie o 16.39. Start z placu Wolności – o 16:20, a z placu Miarki – o 16:52. Cały rozkład jazdy Zakochanej Bany dostępny jest na stronie internetowej www.tramwajeslaskie.eu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*