Reklama

W mieszkaniu na os. Tysiąclecia miał dużą ilość narkotyków

Redakcja
Policjanci oddziałów prewencji z Katowic zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu miał narkotyki. Na czas trwającego postępowania zastosowano wobec niego policyjny dozór i poręcznie majątkowe.

Dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z bloków na Osiedlu Tysiąclecia doszło do kłótni oraz szarpaniny pomiędzy dwoma mężczyznami. Na miejsce zostali wysłani policjanci OPP Katowice. Potwierdzili, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. Podczas wykonywanych czynności policjanci w mieszkaniu należącym do 30-latka znaleźli narkotyki. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 8 działek dilerskich marihuany, 36 działek dilerskich amfetaminy, 47 tabletek ecstasy, ponad 90 działek dilerskich 2 C-B. Ponadto zabezpieczyli sprzęt do porcjowania narkotyków. 30-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Sprawę przejęli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej katowickiej komendy. Podejrzanemu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na czas trwającego postępowania mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i dwa razy w tygodniu musi się zgłaszać w komisariacie. Zastosowano również poręcznie majątkowe w kwocie 3 tys. zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*