Reklama

W Katowicach powstanie strefa kibica na Mistrzostwa Świata

Zdjęcie archiwalne.

Ł. K.
Coraz bliżej Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W trakcie turnieju kibice będą mogli korzystać ze strefy kibica na katowickim Rynku. Umowa w tej sprawie zostanie podpisana w najbliższych dniach.

Wkrótce rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Mecz otwarcia mundialu zostanie rozegrany 14 czerwca na stadionie w Moskwie. Z kolei pierwsze spotkanie reprezentacji Polski odbędzie się 19 czerwca. Piłkarze Adama Nawałki zmierzą się wtedy z Senegalem. Poza tym w fazie grupowej Polacy zagrają jeszcze z Japonią i Kolumbią. W Katowicach kibice będą mogli zobaczyć na telebimie nie tylko mecze polskich piłkarzy. Na katowickim Rynku powstanie strefa kibica. Będą tam transmitowane wszystkie mecze turnieju. Strefa ma pomieścić ok. 1000 osób. Na razie nie ma więcej szczegółów. Wszystko zależy od umowy, która ma zostać podpisana w ciągu kilku dni.

O powstanie strefy kibica zabiegał m.in. radny Krzysztof Pieczyński. – Strefy kibica w Katowicach stały się już tradycją. Cieszę się, że kibice będą mogli w większym gronie oglądać mecze podczas mistrzostw – mówi radny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*