Reklama

Utrudnienia na A4. Bramki będą zamknięte

Redakcja
Prace i utrudnienia na autostradzie A4. Dzisiaj konieczne będzie wprowadzenie zmian w organizacji ruchu oraz całkowite zamknięcie bramek na A4.

Utrudnienia na autostradzie A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem. W związku z montażem bramownicy w obrębie placu poboru opłat w Mysłowicach konieczna jest zmiana w organizacji ruchu. Już od godziny 21.00, 24 października, wyłączone z ruchu zostaną lewy pas dojazdowy do placu bramek od strony Krakowa oraz 8 pasów na bramkach w kierunku Krakowa. Kierowcy będą mieli do dyspozycji dwa pasy ruchu – linie nr 1 i nr 2. Dodatkowo zamknięte zostaną dwa pasy wewnętrzne na jezdni w kierunku Katowic – nr 10 i 11.
Prace montażowe rozpoczną się już po północy. W niedzielę, 25 października, około godziny 2.40 ruch na jezdni w stronę Krakowa zostanie całkowicie wstrzymany na maksymalnie 30 minut. Po tym czasie dostępne dla kierowców będą ponownie wyłącznie linie nr 1 i nr 2. Rucha ma wrócić do normy dopiero nad ranem, między godziną 4.00 a 5.00. Dlatego zarządca autostrady radzi omijać autostradę w godzinach utrudnień. – Dołożymy wszelkich starań, aby prace przebiegły sprawnie, mimo to,w miarę możliwości, najlepiej zaplanować podróż w godzinach pełnej przejezdności, zwłaszcza jeśli udajemy się np. na lotnisko w Balicach. Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na zmienione oznakowanie przed miejscem wykonywania robót i szczególną ostrożność przy dojeździe do placu poboru – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy SAM S.A.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*