Reklama

Urząd skarbowy sprzedaje nowe drogie rowery

Redakcja
Urząd Skarbowy w Żywcu wystawił na licytację 10 wyczynowych rowerów. Wszystkie są nowe i nie były używane. Najdroższy model został wyceniony na 24 tys. zł. Licytacja odbędzie się 23 kwietnia.

Rowery należą do lokalnego przedsiębiorcy zajmującego się handlem i serwisowaniem tego typu sprzętów. Trafiły na licytację w ramach postępowania urzędu skarbowego wobec podatnika.

Wśród 10 jednośladów najwięcej jest rowerów górskich marki Trek  z amortyzatorami i aluminiowymi ramami. Wśród nich są egzemplarze w wersji enduro, służące do pokonywania ostrych zakrętów, wzniesień i nierównych nawierzchni.

Na sprzedaż trafiły też rower elektryczne z akumulatorami. W zależności od egzemplarza, wartość szacunkowa wynosi od 17 do 20 tys. zł, a ceny wywołania stanowią 75 proc. tych kwot.

 

Najdroższe i najtańsze w tym zestawie są rowery szosowe. Trek Madone wyceniono na 24 tys. zł, przy czym licytacja rozpocznie się od kwoty 18 tys. zł. Na drugim końcu skali jest Trek Domane 3. Jego wartość ustalono na 6,8 tys. zł, a cena wywołania to 5,1 tys. zł.

W ofercie jest też rower przełajowy Trek Crockett, który będzie można kupić za minimum 5,78 tys. zł. Sprzęt wyceniono na 7,7 tys. zł.

Rowery są nowe i znajdują się na ekspozycji w sklepie przy ul. Jana 4 w Żywcu. Warunkiem przystąpienia do licytacji, w przypadku 8 rowerów, jest wpłata wadium. Licytacja odbędzie się 23 kwietnia, w więcej informacji można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*