Reklama

Ukraiński kierowca uszkodził 7 samochodów w centrum Katowic. Był pijany

Redakcja
Siedem samochodów uszkodzonych po przejeździe pijanego kierowcy przez centrum Katowic. Obywatel Ukrainy był pijany i chciał uciekać, ale powstrzymali go przechodnie.

Uderzył w samochód, a później wjechał w kolejne zaparkowane pojazdy. W centrum Katowic doszło do kolizji, w wyniku której uszkodzonych zostało siedem samochodów. Po godzinie 14.00 w sobotę kierowca audi jechał ulicą Słowackiego. Chciał ominąć volkswagena golfa, którego kierowca ustępował pierwszeństwa innemu pojazdowi. Uderzył w niego, a następnie w zaparkowane auta – skodę, volkswagena, toyotę i nissana. Po tym mężczyzna chciał uciec z miejsca kolizji, ale zderzył się z jadącym prawidłowo oplem i wjechał w zaparkowaną dacię.

Wszystko widzieli świadkowie. Powstrzymali kierowcę przed dalszą jazdą i czekali na przyjazd policji. Funkcjonariusze z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali mężczyznę. To 51-letni obywatel Ukrainy. Po przebadaniu go alkomatem okazało się, że jest pijany. Ukrainiec miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Czynności w tej sprawie trwają.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*