Reklama

Talib Kweli w MegaClubie, czyli Nowy Jork w Katowicach

Grzegorz Żądło
Na muzycznej scenie obecny od 20 lat. Pochodzi z Nowego Jorku, koncertuje na całym świecie, a niedługo przyjedzie do Katowic. 22 listopada o godz. 20 w MegaClubie wystąpi Talib Kweli. Na scenie pojawi się jednak nie tylko on.

Talib Kweli to raper, który znany jest ze swojego zaangażowania w sprawy społeczno-polityczne. Pracuje nie tylko solo. Współpracował z grupą Black Star, The Roots i producentem Hi-Tekiem. Zajmuje się jednak nie tylko muzyką. Wystąpił w kilku filmach, użyczył też głosu w grze komputerowej. Na koncert do Katowic Talib Kweli przyjedzie z Budapesztu. Z kolei ze stolicy Górnego Śląska pojedzie do stolicy Polski. W Warszawie wystąpi 24 listopada.

Jako support w MegaClubie zagra m.in. HDBeenDope, który podobnie jak Talib Kweli pochodzi z Brooklynu. Wprawdzie ma znacznie krótszy staż, ale uchodzi za uzdolnionego przedstawiciela amerykańskiego rapu.

Bilety na koncert w MegaClubie (Katowice, ul. Żelazna) kosztują od 50 do 70 zł. Można je kupić w 12Cali VinylShop (ul. Mielęckiego 6 – w podwórzu), Prosto Shop Katowice & Matshop.pl (ul. Słowackiego 51) oraz w sieci Ticketportal (www.ticketportal.pl/pmiesta.asp) na terenie całego kraju i Ticketpro w salonach Empik, Media Markt oraz online na www.biletomat.pl.

Katowice24.info jest jednym z patronów medialnych koncertu. Dzięki temu, czytelnicy strony będą mogli zdobyć dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Informacje jak to zrobić, jeszcze dziś ukażą się na facebookowym profilu katowice24.info.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*