Reklama

Talib Kweli w MegaClubie, czyli Nowy Jork w Katowicach

Grzegorz Żądło
Na muzycznej scenie obecny od 20 lat. Pochodzi z Nowego Jorku, koncertuje na całym świecie, a niedługo przyjedzie do Katowic. 22 listopada o godz. 20 w MegaClubie wystąpi Talib Kweli. Na scenie pojawi się jednak nie tylko on.

Talib Kweli to raper, który znany jest ze swojego zaangażowania w sprawy społeczno-polityczne. Pracuje nie tylko solo. Współpracował z grupą Black Star, The Roots i producentem Hi-Tekiem. Zajmuje się jednak nie tylko muzyką. Wystąpił w kilku filmach, użyczył też głosu w grze komputerowej. Na koncert do Katowic Talib Kweli przyjedzie z Budapesztu. Z kolei ze stolicy Górnego Śląska pojedzie do stolicy Polski. W Warszawie wystąpi 24 listopada.

Jako support w MegaClubie zagra m.in. HDBeenDope, który podobnie jak Talib Kweli pochodzi z Brooklynu. Wprawdzie ma znacznie krótszy staż, ale uchodzi za uzdolnionego przedstawiciela amerykańskiego rapu.

Bilety na koncert w MegaClubie (Katowice, ul. Żelazna) kosztują od 50 do 70 zł. Można je kupić w 12Cali VinylShop (ul. Mielęckiego 6 – w podwórzu), Prosto Shop Katowice & Matshop.pl (ul. Słowackiego 51) oraz w sieci Ticketportal (www.ticketportal.pl/pmiesta.asp) na terenie całego kraju i Ticketpro w salonach Empik, Media Markt oraz online na www.biletomat.pl.

Katowice24.info jest jednym z patronów medialnych koncertu. Dzięki temu, czytelnicy strony będą mogli zdobyć dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Informacje jak to zrobić, jeszcze dziś ukażą się na facebookowym profilu katowice24.info.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*