Reklama

Sylwestrowa scena stanęła na Stadionie Śląskim

Redakcja
Przygotowania do Sylwestra z telewizją Polsat na Stadionie Śląskim trwają. Zakończyła się już budowa ogromnej sceny na Sylwestrową Moc Przebojów. W porównaniu do zeszłorocznej, są spore zmiany.

Trwają przygotowania do jutrzejszej sylwestrowej imprezy na Stadionie Śląskim. Scena jest już gotowa. W tym roku ma większe wymiary, jeszcze więcej świateł i lepsze dopasowanie do obiektu. Pierwsza Sylwestrowa Moc Przebojów na Stadionie Śląskim odbyła się w 2018 roku. Tym razem scena ma 121 metrów szerokości i 28 metrów wysokości. Została wyposażona w 760 m kw. ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych. To prawie o 1/3 więcej niż w ubiegłym roku. Moc nagłośnienia pozostała bez zmian i wyniesie 400 kW. Cała konstrukcja jest cięższa. Scena waży aż 360 ton.

Wczoraj odbyła się próba świateł, a dzisiaj rano swoje próby zaczęli wykonawcy. W sylwestrową noc w ciągu kilku godzin wystąpią: DJ Bobo, Mr President, Captain Jack, La Bouche, Ronnie Ferrari, Daj to głośniej, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Michał Wiśniewski, Piersi, Feel, Enej, Future Folk, Long&Junior, MiG, After Party, Defis, Miły Pan, Mikolas Josef  i Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Darmowa impreza na Stadionie Śląskim rozpocznie się o godz. 20.00. Wtedy zacznie się również transmisja, przy której ma pracować 350 osób. Koncert pokaże 16 kamer. Wejście na Stadion Śląski od godz. 18.30. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*