Reklama

Supersam wydłuża czas darmowego parkingu

Redakcja
Centrum handlowe Supersam wydłuża o godzinę czas bezpłatnego parkingu dla klientów. Jest jednak jeden warunek. Trzeba ściągnąć wskazaną aplikację i wyrobić sobie kartę stałego klienta. Promocja potrwa do końca marca, choć niewykluczone, że zostanie wydłużona.

Obecnie każdy przyjeżdżający do Supersamu może bezpłatnie zostawić na parkingu swój samochód na 2 godziny. Od teraz wyjątkiem są posiadacze aplikacji goodie, którzy mają przywilej pozostawienia pojazdu na 3 godziny.

Na razie jest to czasowe rozwiązanie. Niewykluczone jednak, że w razie dużego zainteresowania akcja będzie powtórzona, a promocyjny okres przedłużony. Aby skorzystać z dodatkowej godziny parkowania trzeba pobrać aplikację goodie i założyć w niej kartę stałego klienta Supersamu.

Dodatkowo, żeby nie płacić za trzecią godzinę postoju w Supersamie, trzeba przy wyjeździe z parkingu pokazać aplikację z kartą stałego klienta sklepu w biurze parkingu DH Supersam (przy wyjeździe z II kondygnacji).

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa goodie.pl to doradca zakupowy, który zbiera informacje o promocjach, rabatach i wyprzedażach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie można zyskać zwrot części wydatków za zakupy w ok. 1000 sklepach online oraz założyć karty stałego klienta popularnych galerii handlowych i marek. Aplikacja umożliwia przeniesienie plastikowych kart lojalnościowych do postaci cyfrowej. W goodie znajdują się także stale aktualizowane gazetki promocyjne wielkich sieci.


Tagi:

Komentarze

  1. P Śl 23 kwietnia, 2019 at 1:47 pm - Reply

    Od kwietnia już tylko godzina bezpłatna.

  2. Marcin 12 lutego, 2019 at 11:38 am - Reply

    Parking podziemny w budynku Banku Slaskiego na ul chorzowskiej 50 w przypadku gdy kozysta się z myjni samochodowej jest darmowy przez 3 godziny / bez aplikacji i w dodatku � I przy okazji masz czyste autko;) blisko do centrum, galerii Katowickiej…

Dodaj komentarz

*
*