Reklama

Śmieciarka MPGK zjechała ze skarpy. Prawie wypadła na ruchliwą drogę

Redakcja
Niebezpieczny manewr kierowcy śmieciarki w Dąbrówce Małej. Pojazd MPGK zjechał ze skarpy. Niewiele brakowało, żeby skończyło się to dużo gorzej.

Śmieciarka MPGK Katowice zsunęła się ze skarpy. Do niecodziennej kolizji doszło około południa przy ul. Milowickiej. Kierowca zjechał ze skarpy przy centrum handlowym Home Concept. Jak przekazała nam Malwina Kaczor z Katowickiej Agencji Wydawniczej, pracownik MPGK chciał wyjechać z parkingu. Śmieciarka poruszała się z niewielką prędkością, ok. 13 km/h. – Przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej śliska nawierzchnia oraz trudne warunki drogowe – informuje Kaczor. Pojazd zsunął się z niewielkiej skarpy i zatrzymał na skraju ruchliwej ul. Milowickiej. Po przyjeździe na miejsce, policjanci przebadali kierowcę alkomatem. Okazało się, że był trzeźwy. Nikomu nic się nie stało. Sama śmieciarka również nie ma większych uszkodzeń, oprócz zderzaka.


Tagi:

Komentarze

  1. Maed 16 listopada, 2023 at 6:09 am - Reply

    Fajne teksty ma ta agencja wydawnicza. Teraz wg jej kierowca wpadl w poślizg na mokrej nawierzchni przy 13km/h? Oni tam próbują chociaż z kimś skonsultować swoje teksty?

Dodaj komentarz

*
*