Reklama

Rozwój walczy o awans

Grzegorz Żądło
Dziś kończy się sezon w II lidze piłki nożnej (właściwie III). Szanse na awans ma jeszcze Rozwój Katowice. Musi jednak wygrać na wyjeździe z Nadwiślanem Góra i liczyć ns korzystne dla siebie wyniki innych meczów.

Szanse na bezpośredni awans do I ligi (właściwie II) ma aż sześć klubów, a na grę w barażu – osiem. To powoduje, że niemal każdy mecz w ostatniej kolejce ma znaczenie. Rozwój swój zagra w Górze z Nadwiślanem. Kibice klubu z Katowic będą musieli dopingować nie tylko swój zespół, ale też rywali kilku innych drużyn. Największe „szanse” na stratę punktów mają MKS Kluczbork i Stal Stalowa Wola, które grają z drużynami mającymi jeszcze szanse na awans (Stal Mielec i Błękitni Stargard Szczeciński). Warunków jakie muszą być spełnione, żeby Rozwój awansował, jest znacznie więcej. Dokładną analizę przygotował portal 90minut.pl (więcej tutaj).

Mecz Nadwiślan-Rozwój rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie im. Józefa Waliczka w Górze,


Tagi:

Komentarze

  1. Wojciech Leszczyński 7 czerwca, 2015 at 3:12 pm - Reply

    Piłką się interesuję prawie w ogóle, a w zasadzie to jestem do niej uprzedzony. Jednak zdobywając się ponad to, muszę przyznać że to jest bardzo dobry pomysł, żeby wspierać informacją lokalny sport, lokalnych sportowców, kluby, ośrodki oraz fanów i mieszkańców tak aby wiedzieli że istnieje sport bez wielkich pieniędzy, za to z ogromnym zaangażowaniem ludzi i też ma swoich bohaterów i że generalnie dużo się dzieje na naszym podwórku mimo że nie wszystko w tv pokażą .

Dodaj komentarz

*
*