Reklama

Bilety na ME w piłce ręcznej do kupienia tylko przed Spodkiem

Grzegorz Żądło
Wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć w akcji najlepszych piłkarzy ręcznych w Europie, mają ostatnią szansę na zdobycie biletów. Na mecze ME rozgrywane w Katowicach można je od poniedziałku kupować wyłącznie w kontenerze przy Spodku. Zostało niewiele wejściówek, a na mecze 17 stycznia, tylko pojedyncze sztuki.

Do Katowic przyjedzie ponad tysiąc zagranicznych kibiców. Najliczniej reprezentowani będą Norwegowie. Tamtejsza federacja zamówiła około 2,5 tysiąca wejściówek, co oznacza, że w Katowicach powinno się zameldować co najmniej 830 kibiców z kraju Wikingów. Będzie też co najmniej 2oo fanów piłki ręcznej z Islandii, którzy przylecą specjalnym czarterem. Samolot z Islandczykami na pokładzie wyląduje w Pyrzowicach 15 stycznia o godz. 12.30. Sporo powinno też być Chorwatów, chociaż oni kupowali bilety indywidualnie. Dlatego na razie dokładnie nie wiadomo ilu kibiców z Bałkanów przyjedzie do Katowic. Najmniej licznie reprezentowani będą Białorusini, którzy kupili 200 biletów (co daje około 65 osób).

Mecze w Spodku rozgrywane będą 15, 17 i 19 stycznia. W każdym dniu odbędą się dwa spotkania (szczegółowy harmonogram poniżej). Na pierwszy dzień zostało około 1 tys. biletów, na ostatni – 1,5 tys. Najtrudniej będzie kupić wejściówki na 17 stycznia. Bilety kosztują od 29 do 99 zł. Kasa przy Spodku będzie czynna codziennie od godz. 10 do 18.

W czasie rozgrywanie ME (odbędą się jeszcze w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu) na placu przed Spodkiem działać będzie strefa kibica. Oprócz wspólnego oglądania meczów, organizatorzy przygotowali rożne niespodzianki m.in. koncerty. 16 stycznia wystąpi Gooral, 30 stycznia MIUOSH. Z kolei 28 stycznia odbędzie się występ kabaretowy.

Kto z kim i kiedy zagra w Spodku podczas ME w piłce ręcznej mężczyzn

15 stycznia, godz. 16 Chorwacja-Białoruś

15 stycznia, godz. 18.15 Islandia-Norwegia

17 stycznia, godz. 16 Białoruś-Islandia

17 stycznia, godz. 18.15 Norwegia-Chorwacja

19 stycznia, godz. 18.15 Białoruś-Norwegia

19 stycznia, godz. 20.30 Chorwacja-Islandia

Zdjęcie: http://eurohandballpoland2016.pl/


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*