Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios

Redakcja
Kolejna okazja na zdobycie biletów na seans w kinie Helios w Galerii Libero. Tym razem rozdajemy bilety na najnowszą wersję kultowej serii „Kogel-mogel”. Seans w czwartek, 20 czerwca, o godz. 18.00.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na jutrzejszy seans. O tym jak zdobyć bilety napiszemy w newsletterze, który wyślemy o godz. 14. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze zapisać do newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*