Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios

Źródło: https://www.facebook.com/filmdywizjon303/photos/

Redakcja
W czwartek 31 stycznia w kinie Helios w Galerii Libero odbędzie się kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. Dywizjon 303. Historia Prawdziwa. Dla naszych czytelników mamy bilety na ten pokaz.

Film „Dywizjon 303″ to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

Do wyboru w czwartek są seanse o godz. 13 i 18. O tym co trzeba zrobić, żeby zdobyć bezpłatne wejściówki na film napiszemy w naszym newsletterze, który wyślemy w środę o godz. 17.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*