Reklama

Poszukiwana od wczoraj 13-letnia Patrycja została zamordowana. Policja zatrzymała 15-letniego chłopaka

Zdjęcie: https://www.facebook.com/SlaskaKWP

Redakcja
W środę po południu policjanci odnaleźli ciało 13-letniej Patrycji z Bytomia. Dziewczynka była poszukiwana od wtorku, po tym jak zniknęła i nie dawała znaku życia. Już wiadomo, że została zamordowana. Policja zatrzymała jej 15-letniego znajomego.

W środę rano policja opublikowała zdjęcia i rysopis 13-latki. Jak ustalili policjanci, we wtorek około godz. 18 po kłótni ze znajomym, dziewczyna pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Od tego czasu nie było z nią kontaktu. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci z Piekar, Bytomia, Knurowa i komendy wojewódzkiej. W środę około godz. 15 na nieużytkach w Piekarach odnaleźli zwłoki Patrycji.  – W tej chwili trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Na miejscu nadal pracują śledczy, którzy zabezpieczają dowody w sprawie, ustalają świadków oraz okoliczności tej tragedii – poinformowała śląska policja na swoim profilu na Facebooku. Niedługo później pojawiła się kolejna informacja. – W związku ze sprawą zabójstwa 13-letniej Patrycji, policjanci zatrzymali jej znajomego 15-letniego mieszkańca Piekar Śląskich. Nastolatek dzisiejszą noc spędzi w policyjnej izbie dziecka. Obecnie śledczy wyjaśniają okoliczności sprawy, m.in. przeglądają nagrania z kamer w pobliżu miejsca odnalezienia ciała.

Jak podaje RMF FM, to właśnie 15-latek jest podejrzewany o zabójstwo dziewczyny i to właśnie on miał wskazać miejsce, w którym znaleziono jej zwłoki. Jak podają dziennikarze RMF, 13-latka miała rany kłute szyi i klatki piersiowej.

AKTUALIZACJA

O najnowszych ustaleniach w sprawie morderstwa Patrycji piszemy TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*