Reklama

Portugalia i Włochy na Stadionie Śląskim. Wiadomo kiedy ruszy sprzedaż biletów

Łukasz Kądziołka
Mecze reprezentacji Polski z Portugalią i Włochami na Stadionie  Śląskim coraz bliżej. Wkrótce ruszy sprzedaż biletów na dwa spotkania Ligi Narodów. Ceny zaczynają się od 80 zł.

Reprezentacja Polski na mundialu z Rosji nie pokazała się z dobrej strony. Od tamtej pory mówi się o potrzebie odświeżenia kadry. Ma w tym pomóc niedawno wybrany nowy selekcjoner i były piłkarz oraz trener GKS-u Katowice, Jerzy Brzęczek. Pierwszym dużym sprawdzianem polskich piłkarzy będą mecze turnieju Ligi Narodów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Były trener GKS-u Katowice nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Reprezentacja zagra 11 i 14 października z Portugalią i Włochami na Stadionie Śląskim. Wiadomo już kiedy będzie można kupić bilety na obydwa mecze. Sprzedaż ruszy we wrześniu. Pierwszeństwo będą miały osoby posiadające kartę kibica. 20 września rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz Polska-Portugalia, a dzień później na spotkanie z Włochami. Natomiast 24 i 25 września zostanie udostępniona pula biletów dostępna dla wszystkich. Będzie je można kupić jeszcze w dniu meczów. Ceny nie będą się różniły. Za bilet trzeba zapłacić co najmniej 80 zł. W zależności od wybranego miejsca dostępne będą również bilety za 140 zł i najdroższe – za 180 zł. Bilety rodzinne (opiekun z dzieckiem do lat 12) kosztować będzie 80 zł. Osoby niepełnosprawne zapłacą 70 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*