Reklama

Fałszywe bilety na mecz Polska-Korea Południowa na Stadionie Śląskim. PZPN ostrzega

Ł. K.
W internecie można już kupić bilety na mecz Polska-Korea Południowa, który w marcu odbędzie się na Stadionie Śląskim. Przynajmniej tak może się wydawać. Oferta, która pojawiła się na jednym z portali, to jednak oszustwo. Przed kupowaniem biletów przestrzega PZPN i Stadion Śląski.

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Śląskim (po przebudowie) już budzi duże zainteresowanie. Wydarzeniem zainteresowali się też oszuści. W sieci pojawiła się pierwsza fałszywa oferta. Ceny fałszywych biletów na jednym z portali rozpoczynają się od od 340 zł i sięgają nawet 650 zł. Wszystko wygląda realistycznie, a twórcy strony zapewniają, że wejściówki są oryginalne.

PZPN i Stadion Śląski przestrzegają przed kupowaniem biletów za pośrednictwem portalu. – Uczulamy wszystkich kibiców, że nie ma jeszcze sprzedaży biletów na mecz Polska – Korea Południowa na Stadionie Śląskim. Taka jest oficjalna informacja z Polskiego Związku Piłki Nożnej, potwierdzona przez rzecznika prasowego związku. Mam tylko prośbę o to, aby śledzić informacje, które będą zamieszczane na stronie PZPN-u, na stronie Łączy nas piłka i Stadionu Śląskiego – mówi Adam Pawlicki, główny specjalista ds. public relations Stadionu Śląskiego. Przy zakupie za pomocą fałszywego portalu trzeba podać swoje dane, zaakceptować regulamin i zrobić przelew. Nie wiadomo czy ktoś już dał się nabrać i kupił bilet. Prawdziwych biletów na mecz, który odbędzie się 27 marca w Chorzowie, nie ma i na razie nie wiadomo kiedy się pojawią oraz ile będą kosztowały.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*