Reklama

Podczas powrotu z Sylwestra uderzył kobietę w tramwaju. Policja szuka agresywnego mężczyzny

Redakcja
Agresywny mężczyzna w tramwaju w Katowicach. Podczas powrotu z sylwestrowej imprezy zaatakował kobietę. Uderzył ją w twarz i wybił zęba.

Policjanci szukają agresora, który uderzył kobietę w tramwaju. Zaatakował ją w nocy, 1 stycznia, podczas powrotu z imprezy sylwestrowej. Nie wiadomo, dlaczego postanowił uderzyć w twarz współpasażerkę w tramwaju linii nr 16 (numer boczny 1052), gdy wagon znajdował się przy pl. Alfreda. Niewykluczone, że oboje byli pod wpływem alkoholu. W wyniku uderzenia pokrzywdzona doznał obrażeń twarzy. Mężczyzna wybił 46-latce zęba. Wizerunek agresora zarejestrowały kamery monitoringu. Policja dzisiaj opublikowała zdjęcie podejrzewanego o uszkodzenie ciała i prosi o pomoc.

 

Świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z II komisariatu pod nr telefonu 47 85 136 50, 47 85 136 81 lub pod adresem e-mail: [email protected].

 

Aktualizacja, 16.01.2024

Katowiccy policjanci znają już tożsamość mężczyzny. Po publikacji jego wizerunku, podejrzewany mężczyzna sam zgłosił się na Komisariat Policji IV w Krakowie.


Tagi:

Komentarze

  1. medart 16 stycznia, 2024 at 12:45 pm - Reply

    czasem trudno rozruznic kobiety od mezczyzn zwlaszcza po kielichu sa teraz tacy podobni do siebie w niemczech .lewandowski pokazujac swe wdzieki doprowadzil swiat meski do oragazmu krecac biodrami na boisku

  2. Vladimir 16 stycznia, 2024 at 8:47 am - Reply

    czyżby inżynier? och, czekaj, mamy podwójne standardy. 0 komentarzy

Dodaj komentarz

*
*