Reklama

Dwa pobicia w centrum Katowic. Policja poszukuje sprawców

Redakcja
Katowicka policja opublikowała zdjęcia podejrzewanych o pobicia, do których doszło w centrum miasta. W jednym przypadku pokrzywdzony został poważniej ranny.

Komenda Miejska Policji w Katowicach udostępniła zdjęcia osób, które zaatakowały przechodniów. Pierwsze pobicie miało miejsce 22 lipca na al. Korfantego. Pobici zostali dwaj mężczyźni, którzy doznali urazu twarzy. Wizerunki osób podejrzewanych zarejestrowały kamery monitoringu. Poniżej ich zdjęcia.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 17 lub pod adresem e-mail: [email protected].


Druga sytuacja wydarzyła się ok. 1,5 miesiąca temu, 31 października. Mężczyzna widoczny na zdjęciu szedł ul. Mariacką wraz z dwoma kolegami. Gdy mijali ich inni mężczyźni, człowiek widoczny na zdjęciach uderzył jednego z nich pięścią w twarz. Cios był na tyle silny, że spowodował złamanie kości twarzy i uszkodzenie okularów korekcyjnych. Wizerunek agresora zarejestrowały kamery monitoringu.

Aktualizacja, 22.12.2023

Po publikacji wizerunku w mediach policjanci ustalili tożsamość mężczyzny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*