Reklama

Na os. Tysiąclecia 21-latek pobił 81-letnią kobietę, bo zwróciła mu uwagę

Zdjęcie poglądowe.

Redakcja
21-latek dotkliwie pobił starszą kobietę w Katowicach. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaatakował 81-latkę. Agresor usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Pobicie i awantura na os. Tysiąclecia mogły skończyć się tragicznie. Pijany mężczyzna zaatakował osoby, które zwróciły mu uwagę na to, że głośno się zachowuje. Doszło do tego w sobotę, około godziny 5.00 rano w jednym z bloków, na klatce schodowej. Najbardziej ucierpiała 81-letnia kobieta. Mężczyzna wtargnął do jej mieszkania i dotkliwie ją pobił. Kobieta straciła przytomność i na miejsce skierowany został zespół ratownictwa medycznego. Razem z ratownikami do bloku weszli funkcjonariusze VII komisariatu policji. Policjanci zatrzymali agresywnego mieszkańca Katowic w mieszkaniu pobitej kobiety. Mężczyzna zaatakował również dwie inne osoby, a trzeciej groził, że ją zabije.

Jak wynika z ustaleń policji, 21-letni mężczyzna znalazł się na klatce schodowej, bo wyszedł z imprezy u znajomych. Cała awantura zaczęła się od zwrócenia mu uwagi, że zachowuje się za głośno. Podejrzany został umieszczony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa, naruszenia miru domowego, uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice-Zachód zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.


Tagi:

Komentarze

  1. Polak 3 listopada, 2021 at 11:02 am - Reply

    Ale pobić do nieprzytomności 81-letnią babcię ?! Co za menele wychowali taki kawał gówna? Takim niedorozwojom agresywnym powinno się przede wszystkim ucinać jądra, aby nie mieli możliwości przypadkiem przekazać swoich patologicznych genów dalej.

Dodaj komentarz

*
*