Reklama

Po pogrzebie Krzysztofa Respondka jego przyjaciele wystąpią na katowickim jarmarku

Redakcja
Jutro pożegnanie Krzysztofa Respondka. Najpierw odbędzie sie pogrzeb znanego artysty kabaretowego, a następnie przyjaciele wystąpią podczas specjalnego koncertu na katowickim Rynku.

Krzysztof Respondek zmarł 22 grudnia w wieku 54 lat. Tuż przed świętami artysta kabaretowy, aktor i piosenkarz trafił do szpitala z powodu zawału. Jak relacjonował dla portalu slazag.pl Krzysztof Hanke, przyjaciel Respondka, lekarze trzy dni walczyli o jego życie. Śmierć kabareciarza znanego najbardziej z występów w popularnym kabarecie Rak odbiła się szerokim echem. W latach 1992-1999 był też aktorem Teatru Rozrywki, a w latach 2007-2015 grał jedną z głównych ról w serialu telewizyjnym Barwy szczęścia. Zwyciężył w finale programu rozrywkowego Polsatu Jak oni śpiewają.

Pożegnanie Krzysztofa Respondka odbędzie się 30 grudnia o godz. 10.30 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach. Wieczorem zaplanowano też koncert ku pamięci zmarłego. W sobotę na katowickim jarmarku wystąpią jego przyjaciele: Krzysztof Hanke i Grzegorz Poloczek. Wstęp wolny. Poniżej plan wydarzenia:
17:15 rozpoczęcie
17:30 Zespół REDLIN
19:00 Krzysztof Hanke
20:00 Grzegorz Poloczek


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*