Reklama

Na grzańca i na łyżwy. Jarmark na Rynku będzie otwarty w święta

Redakcja
Jarmark otwarty również w święta. Dzisiaj i w kolejnych dniach będzie można skorzystać z atrakcji na Rynku. Jednak w nieco innych godzinach.

Podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku również świąteczny jarmark na Rynku przyciąga tłumy. Jeszcze w przedświąteczną sobotę sporo działo się na scenie. Od dzisiaj nie będzie już występów, ale nie oznacza to, że nie można skorzystać z atrakcji. W niedzielę jarmark jest czynny w skróconych godzinach, od 10.00 do 14.00.

Za to w kolejnych świątecznych dniach, 25 i 26 grudnia, będzie można wybrać się na Rynek, żeby skorzystać z oferty. Otwarty będzie popularny wiatrak z grzańcem, dostępna ma być także oferta gastronomiczna. Na pewno nie wszyscy wystawcy będą pracować w Boże Narodzenie, ale część stoisk ma być czynna. Jak podaje organizator jarmarku w pierwszy i drugi dzień świąt z oferty będzie można skorzystać w godz. 10.00-21.00.

Lodowisko również pozostanie otwarte przez całe święta. Ma być czynne tak samo, jak w każdy inny dzień, czyli w godzinach 9.00-21.00, a wypożyczalnia łyżew od 12.00 do 20.00. Wstęp na taflę jest bezpłatny. Za godzinę wypożyczenia łyżew lub kasku trzeba zapłacić 12 zł. Pingwin lub miś do nauki jazdy kosztuje 18 zł/h.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*