Reklama

Po naszej interwencji zarządca lodowiska w Spodku wprowadził możliwość zakupu biletów przez internet ze zniżką na Katowicką Kartę Mieszkańca

Zdjęcie archiwalne.

G. Ż.
Od soboty 20 stycznia można przez internet kupować bilety na lodowisko w Spodku ze zniżką na Katowicką Kartę Mieszkańca. To efekt naszej interwencji.

Po kilku latach zarządca lodowiska w Spodku w stycznia dołączył do programu Katowicka Karta Mieszkańca. W tym samym czasie podniósł ceny wstępu na ślizgawki. Problem w tym, że skorzystać ze zniżki na KKM można było tylko kupując bilet w kasie, a to często było niemożliwe. Zdecydowana większość wejściówek rozchodzi się bowiem w sprzedaży internetowej.

Zarządca Spodka tłumaczył, że tylko w kasie ma możliwość weryfikacji zniżki. Po naszej interwencji, spółka PTWP  Event Center zapowiedziała, że postara się znaleźć rozwiązanie tego problemu jeszcze przed końcem stycznia. To się właśnie dzieje.

Od soboty 20 stycznia można już kupić bilety na lodowisko w Spodku ze zniżką na KKM przez internet. Na stronie bilety24.pl trzeba wybrać bilet z dopiskiem „karta”. To czy ktoś rzeczywiście ma KKM, obsługa lodowiska będzie weryfikować przed wejściem na ślizgawkę.

Bilet normalny, który kosztuje 20 zł, z z KKM można kupić za 16 zł. Bilet ulgowy kosztuje 14 zł, a ze zniżką 10 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*