Reklama

Otwarcie TK Maxx w Katowicach. Będą konkursy dla pierwszych klientów

Grzegorz Żądło
Takich tłumów jak na otwarciu Biedronki albo wyprzedaży karpia w Lidlu pewnie nie będzie, ale uruchomienie pierwszego w Katowicach sklepu TK Maxx dla wielu może być dużym wydarzeniem. Zwłaszcza, że będą dawać coś za darmo. I to na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy.

TK Maxx to sklep, w którym można kupić m.in. ubrania, wyposażenie domu, kosmetyki czy różnego rodzaju gadżety z logo mniej lub bardziej znanych światowych marek. Ceny są niższe niż w sklepach firmowych. Czasem tylko rzeczy są z poprzedniego sezonu, nie każdy też znajdzie swój rozmiar. Tak czy inaczej sklepy TK Maxx cieszą się dużym powodzeniem. Również w woj. śląskim. Są już w Zabrzu, Bielsku-Białej i Czeladzi. Kolejny zostanie otwarty w Galerii Katowickiej. Znajduje się na poziomie -1 i zajmuje 2000 m kw. Będzie w nim pracować około 50 osób.

Otwarcie zaplanowano na jutro (tj. czwartek 26 lutego) na godz. 9. Ci, którzy wykażą się największą determinacją, mogą liczyć na nagrody. Będzie je można wygrać m.in. w konkursie „Czerwony Wieszak”. Polega on znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 z nich będzie srebrnych, 3 złote i jeden czerwony. Każdy kolor to odpowiednio 100, 500 i 700 zł na karcie upominkowej do wykorzystania w TK Maxx. Wieszaki będą sukcesywnie „dowieszane” w ciągu całego dnia otwarcia.

Dodatkowo, przez cały dzień, w specjalnej fotobudce będzie można robić sobie zdjęcia, które wezmą udział w konkursie na Facebookowym profilu marki.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*