Reklama

Niecodzienny wypadek na stacji benzynowej w centrum Katowic

Redakcja
Chęć udzielenia pomocy skończyła się dla starszego mężczyzny obrażeniami ciała. Kiedy pomagał w odpaleniu skutera, ten nagle ruszył i uderzył go. Teraz policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 28 listopada około godz. 16:40-17:20 na stacji benzynowej Shell przy zbiegu ulic Mikołowskiej i Raciborskiej.

Niebywały pech spotkał 73-letniego mężczyznę. Kiedy tankował swojego opla merivę na stacji Shell, podszedł do niego kierowca skutera. Miał w ręce kable rozruchowe i poprosił o możliwość podpięcia się do opla i odpalenia motoroweru. Kiedy silnik zapalił, skuter nagle ruszył i uderzył kierowcę opla. 73-latek przewrócił się i doznał obrażeń ciała.  Został przewieziony do szpitala. Kierowca skutera odjechał ze stacji po przyjeździe na miejsce karetki pogotowia.

Pokrzywdzony mężczyzna dopiero teraz zgłosił się na policję, a ta szuka świadków wypadku. Policjanci proszą użytkownika skutera oraz osoby, które widziały przebieg zdarzenia o zgłoszenie się. Najlepiej do wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu KMP w Katowicach (ul. Lompy 19, pokój 456) lub telefonicznie na nr 032 200 2416, 32 2002309.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*