Reklama

Netflix pracuje nad ekranizacją kultowej powieści. W Katowicach odbędzie się casting

Redakcja
Nowa ekranizacja kultowego tytułu. Netflix zapowiada prace nad „Panem Samochodzikiem i templariuszami”. W Katowicach odbędzie się casting dla dzieci.

W ostatnich dniach popularny serwis streamingowy Netflix ogłosił nowe polskie produkcje filmowe i serialowe. Mają być dostępne na platformie do końca przyszłego roku. Wśród tytułów pojawiła się ekranizacja powieści Zbigniewa Nienackiego pt. „Pan Samochodzik i templariusze”. To opowieść o znanym historyku sztuki, łowcy skarbów i jego niezwykłym samochodzie. Główny bohater Tomasz wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy.
Reżyserią filmu zajmie się Antoni Nykowski, a autorem scenariusza jest Bartosz Sztybo. Za produkcję odpowiada Orphan Studio. Aktualnie poszukiwani są aktorzy do odegrania głównych ról dziecięcych. W kilku miastach, w tym w Katowicach, odbędą się castingi dla dzieci. Jak można przeczytać w ogłoszeniu, wcześniejsze doświadczenie przed kamerą nie jest wymagane, ale są inne wymagania: wiek 10-14 lat, znajomość języka polskiego, zdolności aktorskie, mile widziane są predyspozycje muzyczne i sportowe. W Katowicach casting odbędzie się 23 kwietnia. Przesłuchania w Teatrze Śląskim potrwają od 10.00 do 17.00.

Jeśli ktoś nie może pojawić się na castingu, powinien wysłać swoje zdjęcie i zgłoszenie na adres [email protected].


Tagi:

Komentarze

  1. Henryk 21 kwietnia, 2022 at 9:48 am - Reply

    Możliwe, że plany Netflixa już są nieaktualne. Wczoraj akcje firmy straciły prawie 30% i zapowiedzieli cięcia w finansowaniu produkcji.

Dodaj komentarz

*
*