Reklama

Teatr Śląski zamknięty. Są przypadki koronawirusa u pracowników

Źródło: www.teatrslaski.art.pl.

Łukasz Kądziołka
Teatr Śląski w Katowicach został zamknięty. Powodem są potwierdzone przypadki koronawirusa u pracowników. Kilkanaście wydarzeń trzeba było odwołać.

Odwołane spektakle i spotkania w Teatrze Śląskim. Instytucja musiała podjąć decyzję o zawieszeniu działalności artystycznej. „Niestety mamy dwie osoby w naszym zespole z potwierdzonym testem na obecność koronawirusa. Biorąc pod uwagę charakter pracy w teatrze i wzajemne kontakty w naszym zespole osób z zespołu aktorskiego, technicznego i administracyjnego, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu prób oraz odwołaniu wydarzeń artystycznych do 31 października włącznie” – poinformował wczoraj Teatr Śląski. Jak mówi jego rzeczniczka prasowa, Aleksandra Czapla-Oslislo, pracownicy czują się dobrze i nie wymagają hospitalizacji.
Dlatego od wczoraj, 21 października, do końca miesiąca nie odbędą się zaplanowane wydarzenia. Łącznie trzeba było ich odwołać aż 17. Osoby, które zakupiły na nie bilet proszone są o kontakt z Kasą Teatru Śląskiego (+48 32 259 93 60) lub zespołem z Biura Obsługi Widza ([email protected], 32 2588967). Widzowie mogą zmienić termin rezerwacji lub otrzymać zwrot pieniędzy. Kasy są czynne normalnie od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-19.00. Teatr ma wrócić ze spektaklami w listopadzie.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*