Reklama

Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim. Mogą być korki

Redakcja
Dzisiaj na Stadionie Śląskim odbędzie się Memoriał Kamili Skolimowskiej. W imprezie wezmą udział m.in. polscy medaliści Mistrzostw Europy w Berlinie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu.

9. Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim może przyciągnąć sporo kibiców. To impreza odbywająca się cyklicznie od 2009 roku. Na Stadionie Śląskim widzowie będą mogli zobaczyć zmagania lekkoatletów w biegach, skoku o tyczce, skoku wzwyż rzucie oszczepem i pchnięciu kulą. W imprezie wezmą udział znani sportowcy z zagranicy oraz polscy medaliści zakończonych niedawno Mistrzostw Europy w Berlinie m.in. Wojciech Nowicki, Michał Haratyk, Justyna Święty-Ersetic czy Adam Kszczot. Oprócz sportowych wrażeń przygotowane zostały również dodatkowe atrakcje. Będzie strefa lekkoatletyczna, w której pod okiem trenerów będzie można spróbować swoich sił w pchnięciu kulą, rzutach młotem i dyskiem i biegach przez płotki. Natomiast fachowych dotyczących diety, doboru ćwiczeń i sposobach radzenia sobie ze stresem będzie można zasięgnąć w strefie zdrowia. Lekkoatletyczny Piknik Integracyjny na Placu Europejskim przy bramie nr 4 Stadionu Śląskiego odbędzie się  w godz. 15-18. Sam Memoriał rozpocznie się ceremonią otwarcia o godz. 16.15. O godz. 19.50 odbędzie się ceremonia wręczenia nagród. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Więcej informacji o imprezie można znaleźć TUTAJ.

W trakcie wydarzenia mogą występować utrudnienia na drogach w rejonie Stadionu Śląskiego. Tym razem katowicka policja nie wprowadzi zmian w organizacji ruchu. Jednak w Chorzowie, w godzinach 14-22 ul. Parkowa  będzie zamknięta w kierunku od strony ul. Kościuszki. Wjeżdżając na ul. Parkową od strony ul. Katowickiej będzie można pozostawić samochód przy lewej krawędzi jezdni. Z tego powodu mogą tworzyć się korki na ul. Chorzowskiej w Katowicach. Szczególnie przed rozpoczęciem imprezy, po godz. 15, i po jej zakończeniu, czyli ok. godz. 20.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*