Reklama

Marek G. podejrzany o morderstwo w Siemianowicach został zatrzymany [WIDEO]

Redakcja
Podejrzany o morderstwo w Siemianowicach Śląskich został zatrzymany. Marek G. był od dwóch dni poszukiwany listem gończym, a dzisiaj rano trafił w ręce policji. Za zabójstwo 28-latka grozi mu dożywocie.

Kilka dni trwały intensywne poszukiwania mężczyzny, który jest podejrzany o morderstwo. W działania na terenie Siemianowic Śląskich włączyli się policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dwa dni temu za Markiem G. został wydany list gończy. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 28-latka. Zwłoki ofiary zostały znalezione przez policjantów tydzień temu, 1 czerwca. Ciało było zakopane na nieużytkach w centrum Siemianowic.

Rzeczy znalezione przy Marku G.

Od momentu opublikowania wizerunku podejrzanego 55-latka, do policjantów spływało bardzo dużo informacji. Dzisiaj rano, chwilę przed godziną 8.00, na poszukiwanego trafił przypadkiem policjant z „dochodzeniówki”. Gdy zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, był przed służbą. Natychmiast wezwał posiłki. Do zatrzymania Marka G. doszło w dzielnicy Bytków. Mężczyzna był zaskoczony i nie stawiał oporu. U podejrzanego policjanci znaleźli składany nóż. Marek G. został już doprowadzony do prokuratury, gdzie ma usłyszeć zarzut zabójstwa.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*