Reklama

Mamed K. został doprowadzony do prokuratury w Katowicach

Redakcja
Mamed K., były zawodnik MMA, dzisiaj rano został przewieziony do prokuratury w Katowicach. Teraz będzie przesłuchiwany. Jest podejrzany o paserstwo.

Wczoraj został zatrzymany, a już dzisiaj może usłyszeć zarzuty. Mamed K., były zawodnik MMA i gwiazda KSW, trafił w ręce policji w małej miejscowości pod Olsztynem (woj. warmińsko-mazurskie). Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego katowickiej komendy wojewódzkiej i Biura Operacji Antyterrorystycznych weszli siłowo do domu, w którym przebywał K. Do zatrzymania doszło o godzinie 6.00. Na miejscu policjanci zabezpieczyli wartościowe przedmioty, które mogą również pochodzić z przestępstwa.

Dzisiaj, kilkanaście minut po godzinie 10.00, Mamed K. został doprowadzony do prokuratury w Katowicach. Jest podejrzany o paserstwo luksusowych samochodów. Były zawodnik MMA miał uczestniczyć w handlu kradzionymi autami takich marek jak BMW czy Porsche. Samochody pochodziły z Czech.

38-letni K. to już piąty zatrzymany w sprawie prowadzonej pod nadzorem Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Katowicach. Od momentu rozpoczęcia śledztwa w styczniu 2018 roku do aresztu trafiły 4 osoby zamieszane w paserstwo luksusowych samochodów.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*