Reklama

Lodowisko w Spodku znów jest czynne

Redakcja
Po przerwie na szczyt klimatyczny lodowisko w Spodku znowu jest czynne. Na miłośników jazdy na łyżwach czekają nowości. Bilety można kupować również przez internet.

Lodowisko w Spodku jest już czynne. Przerwa w związku ze szczytem klimatycznym trwała od 10 października. W tym tygodniu znowu można wybrać się do Spodka na ślizgawkę. Po trzymiesięcznej przerwie zarządca obiektu przygotował nowości dla miłośników jazdy na łyżwach. Lodowisko będzie dostępne prawie codziennie, w stałych godzinach. W dni powszednie pojeździć będzie można zwykle dwa razy – o 18.15 i 19.30. W weekendy lodowisko ma być otwarte zazwyczaj od godz. 12.00 do 19.30. Wszystko zależy tego, kiedy będą się odbywały mecze hokejowe i inne imprezy. Poza tym w piątki i soboty zaplanowano dyskoteki na lodzie. Z powodu nowego cyklu imprez w rytmach disco w obiekcie pojawiło się nowe nagłośnienie i oświetlenie. Z dziećmi, które dopiero uczą się jazdy na łyżwach, najlepiej wybrać się na lodowisko w niedzielę. To wtedy na taflę można zabrać specjalnego pingwinka do nauki. Poza tym dostępne w wypożyczalni są bezpieczne zestawy do jazdy, czyli kamizelki i kaski.

Harmonogram ślizgawek jest dostępny TUTAJ. Bilet wstępu można kupić na miejscu lub online na stronie: www.bilety24.pl/public/spodek. Osoby dorosłe zapłacą 12 zł, cena biletu ulgowego to: 8 zł (przysługuje dzieciom
i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) i 6 zł (dla dzieci do lat 7.). Bilet rodzinny 2+2 to koszt 30 zł, a studenci po okazaniu legitymacji w czwartki za ślizgawki płacą 6 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*