Reklama

Ktoś zostawił telefon w kawiarni w Katowicach. Miał go zabrać ten mężczyzna [ZDJĘCIA]

Redakcja
Przywłaszczył sobie cudzy telefon w Galerii Katowickiej. Policja poszukuje podejrzewanego  o to mężczyzny, publikuje jego zdjęcia i prosi o pomoc.

Przechodzący przez Galerię Katowicką mężczyzna miał zabrać drogi telefon. Policjanci z Katowic poszukują podejrzewanego o przywłaszczenie. Na początku miesiąca, 5 lutego, mężczyzna wszedł do centrum handlowego przy ul. 3 Maja 30. Na sofie kawiarni Lodomania zauważył telefon, podszedł i go zabrał. Wartość sprzętu oszacowano na 2,5 tys. zł. Mężczyzna w wieku ok. 50-60 lat był ubrany w czarną kurtkę ze stójką, czarny kaszkiet i spodnie typu jeans koloru granatowego, miał na sobie plecak koloru khaki. Wizerunek podejrzewanego zarejestrowały kamery monitoringu. Dzisiaj policja opublikowała zdjęcia z nagrania.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego o przywłaszczenie telefonu policja prosi o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 38 50, 32 253 87 58, 32 200 38 91 lub e-mail [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*