Reklama

Koronawirus w Polsce. Kolejnych 30 zgonów

Redakcja
W ciągu ostatnie doby zakażenie koronawirusem stwierdzono u 314 osób w całej Polsce. 88 z nich to mieszkańcy woj. śląskiego. Zmarło 30 osób, w tym 5 w woj. śląskim.

Zakażeniu ulegli: mieszkanka powiatu zawierciańskiego w sile wieku, mieszkanka Raciborza w średnim wieku, mieszkaniec Żor w średnim wieku, 9 mieszkańców Jastrzębia-Zdroju (najstarszy 81, najmłodszy 3 lata), 2 mieszkańców powiatu wodzisławskiego (młoda kobieta i mężczyzna w sile wieku), mieszkaniec Będzina w średnim wieku, młoda mieszkanka Zabrza, 4 mieszkańców powiatu zawierciańskiego (najstarszy 68, najmłodszy 22 lata), 2 mieszkańców Rudy Śląskiej w sile wieku (kobieta i mężczyzna), starsza mieszkanka Bytomia, 7 mieszkańców powiatu cieszyńskiego (najstarszy 89, najmłodszy 13 lat), 2 mieszkańców Rybnika (dziecko i mężczyzna w średnim wieku), 5 mieszkańców powiatu rybnickiego (najstarszy 59, najmłodszy 22 lata), mieszkaniec Orzesza w średnim wieku, 2 mieszkańców powiatu pszczyńskiego w średnim wieku, 2 kolejnych mieszkańców powiatu wodzisławskiego (młody i w sile wieku), 2 mieszkańców Żor w średnim wieku (kobieta i mężczyzna), mieszkaniec powiatu cieszyńskiego w sile wieku, mieszkaniec powiatu raciborskiego w sile wieku, 4 mieszkańców Katowic (najstarszy 59, najmłodszy 20 lat), 3 kolejnych mieszkańców Bytomia (2 kobiety: starsza i młoda i mężczyzna w sile wieku), młoda mieszkanka powiatu tarnogórskiego, 9 mieszkańców powiatu gliwickiego (najstarszy 77, najmłodszy rok), 3 kolejnych mieszkańców Zabrza (2 kobiety w sile wieku i mężczyzna w średnim wieku), starszy mieszkaniec powiatu żywieckiego, 10 mieszkańców Chorzowa (najstarszy 78, najmłodszy 11 lat), mieszkaniec Częstochowy w sile wieku, starszy mieszkaniec Sosnowca, starsza mieszkanka Świętochłowic, 8 mieszkańców Gliwic (najstarszy 73, najmłodszy 29 lat)

Łącznie liczba zakażonych w woj. śląskim wynosi 11 492. Wyzdrowiało 250 kolejnych osób i łącznie jest już w woj. śląskim 3 705.

250 kolejnych mieszkańców wyzdrowiało i obecnie mamy już 3705 ozdrowieńców.

W woj. śląskim odnotowano kolejne zgony. W szpitalu w Gliwicach zmarli: 70-letni mężczyzna z Jaworzna, 54-letnia kobieta z powiatu rybnickiego, 81-letni mężczyzna z powiatu rybnickiego. W szpitalu w Tychach zmarli: 84-letni mężczyzna z powiatu cieszyńskiego oraz 39-letnia kobieta z Zabrza. Liczba zgonów wzrosła do 281.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*