Reklama

Koncerty w Katowicach. Rusza cykl imprez w centrum miasta

Redakcja
Rusza cykl koncertów w Katowicach. W centrum miasta odbędzie się kilkanaście muzycznych wydarzeń. Ich uczestnicy będą mieli mierzoną temperaturę i mają stać z zachowaniem 2-metrowego odstępu.

Koncerty w Katowicach obywają się już od jakiegoś czasu na dziedzińcu Fabryki Porcelany. Na wydarzeniach organizowanych przez P23 obowiązuje limit 150 osób. Tak samo będzie podczas letnich koncertów zaplanowanych w centrum miasta.
Cykl #Katolato to kilkanaście plenerowych imprez, które będą się odbywały w piątki i soboty przez cały lipiec i sierpień. – Ruszamy z cyklem bezpiecznych letnich koncertów, organizujemy je zgodnie z rządowymi wytycznymi i naszymi procedurami, dbamy o zdrowie i samopoczucie uczestników. Bardzo cieszymy się, że organizujemy plenerowe występy, artyści już też mocno chcą występować i spotykać się z fanami, a obiekty, przestrzenie, czekają na uczestników i na pełny powrót do normalności – mówią Tomasz Breś i Marcin Kania, właściciele MegaClub Events i organizatorzy cyklu.
Jako pierwszy, 24 lipca br. na scenie zbudowanej na placu na tyłach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, wystąpi zespół Bitamina. Dzień później zagra Pidżama Porno. W kolejnych weekendach wakacji pojawią się: KęKę (31 lipca), Paluch (1 sierpnia), Nocny Kochanek (7 sierpnia), O.S.T.R. (8 sierpnia), Katarzyna Nosowska (22 sierpnia) i inni. Organizatorzy ogłoszą wkrótce kolejnych artystów.

Bilety na każdy koncert będą imienne, uczestnikom wydarzeń przed rozpoczęciem mierzona będzie temperatura, wskazane zostaną miejsca stojące pozwalające na zachowanie dwóch metrów odstępu. Sprzedaż biletów ruszy 6 lipca poprzez Going, Biletomat i Ticketmaster. Aktualne informacje będą się ukazywały TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*