Reklama

Ruszają regularne pokazy kina plenerowego. Jest repertuar darmowych seansów

Redakcja
Regularne seanse wracają na tarasy Spodka. Dzisiaj odbędzie się pierwszy z nich. Jest już pełny repertuar pokazów kina plenerowego w Katowicach.

Kino plenerowe w Katowicach. Dzisiaj ruszają regularne pokazy na tarasach Spodka. To jedna z atrakcji odbywającego się tam nocnego marketu Gastro Fajer. Pokazy zaplanowano od dzisiaj do początku sierpnia. Widzowie będą mogli rozsiąść się na leżakach co tydzień w środę. Jako pierwszy wyświetlony zostanie film, który jest kontynuacją hitu z 2016 roku. „Sicario 2: Soldado” to film akcji i thriller z gwiazdami takimi jak Josh Brolin czy Benicio del Toro w rolach głównych. Seans rozpocznie się ok. godziny 21.00, po zachodzie słońca. Jednak warto zająć sobie miejsce już wcześniej, bo ich liczba jest ograniczona z powodu obowiązujących przepisów. Nie można też przynosić swoich krzeseł, leżaków czy koców. W kolejnych tygodniach, również w środy i o tej samej porze, wyświetlone zostaną:

24 czerwca – Indiana Jones. Poszukiwacze zaginionej Arki

01 lipca – John Wick 3: Parabellum

07 lipca – Star Trek

15 lipca – Jurassic World Upadłe królestwo

22 lipca – Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

29 lipca – Nigdy cię tu nie było

05 sierpnia – Marsjanin

Wszystkie seanse są darmowe. W przypadku niepogody, kino będzie przeniesione do wnętrz Spodka lub MCK. Informacja o tym ma się pojawiać wcześniej na stronie wydarzenia na Facebooku. Aktualności dotyczące kina plenerowego na tarasach Spodka można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*