Reklama

Kolejne potrącenie w Katowicach. Kobieta była na pasach

Redakcja
W Katowicach doszło do kolejnego potrącenia. Kobieta, która z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, przechodziła przez przejście dla pieszych.

Potrącenie na pasach w Katowicach. Dzisiaj około godziny 7.00 doszło do wypadku w rejonie os. Witosa. Na zjeździe z autostrady A4 w kierunku osiedla kierowca samochodu osobowego potrącił pieszą. Kobieta przechodziła przez dwupasmową jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Mężczyzna jadący samochodem marki Opel Astra uderzył w nią, gdy była na pasach. 73-letnia kobieta trafiła do szpitala, ma poważne obrażenia i jej stan jest ciężki.

PRZECZYTAJ TEŻ: Seria potrąceń w Katowicach. W krótkim czasie na drogach zginęło kilka osób

72-letni kierowca był trzeźwy, ale pobrano mu krew do dalszych badań. W internecie pojawiły się komentarze, że mógł mieć ograniczoną widoczność, ponieważ przednia szyba była częściowo zamarznięta. Jak mówi podkom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy KMP w Katowicach, na miejsce szybko dotarł technik kryminalistyki, który wykonał pełną dokumentację zdjęciową. Policja będzie teraz wyjaśniała okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA, GODZ. 13.00

Potrącona kobieta zmarła w szpitalu. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*