Reklama

Dwa wypadki w Katowicach. Mężczyzna przechodził przez 6 pasów. Dwie kobiety zostały potrącone na przejściu dla pieszych

Fot. KM PSP w Katowicach.

Redakcja
Dwa wypadki w Katowicach. W krótkim odstępie czasu doszło do dwóch potrąceń w różnych częściach miasta. Policja jest na miejscu i mogą występować utrudnienia.

Środa w Katowicach rozpoczęła się dwoma groźnymi wypadkami na katowickich drogach. Dzisiaj rano doszło do potrąceń pieszych. Pierwszy wypadek miał miejsce w Zawodziu. Na DK86, na wysokości tunelu pod ul. 1 Maja, przez drogę przebiegał mężczyzna. Na ostatnim z sześciu pasów, które chciał pokonać uderzył w niego samochód marki Fiat Panda. Kierujący został ranny w rękę, a pieszego przewieziono do szpitala w stanie ciężkim.

Mężczyzna przebiegał przez sześć pasów ruchu na DK86.

Niedługo po tym wypadku doszło do kolejnego. Tym razem na ul. Armii Krajowej w Kostuchnie. Tam kierujący samochodem marki Audi wjechał w dwie kobiety, które przechodziły przez oznakowane przejście dla pieszych w okolicy ul. Sezamkowej. Jedna z potrąconych trafiła w stanie ciężkim do szpitala.

Akcja służb po potrąceniu dwóch kobiet w Kostuchnie. (fot. KM PSP w Katowicach)

W obu miejscach występują utrudnienia. Zwłaszcza na DK86, w kierunku autostrady A4. Trwają czynności policji. Niebawem będzie więcej szczegółów na temat wypadków.

AKTUALIZACJA, godz. 18.00

Mężczyzna, który spowodował pierwszy wypadek, nie przeżył. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. MM 19 października, 2022 at 9:33 am - Reply

    Trzeba być szaleńcem, żeby przez taką drogę jak DK86 przechodzić ot tak sobie. Tym bardziej, że mógł przecież gostek iść górą wiaduktem. Z tego co czytałam w innym miejscu stało się to koło 6.00 rano więc jeszcze było ciemno. Nie rozumiem jak można być tak bezmyślnym.

Dodaj komentarz

*
*