Reklama

Kino Kobiet w Galerii Libero. Rozdajemy bilety

Grzegorz Żądło
Dla naszych czytelniczek mamy podwójne zaproszenia na Kino Kobiet w Heliosie w Galerii Libero. W środę 15 maja o godz. 18.30 panie będą mogły zobaczyć film “Słodki koniec dnia”. Wcześniej odbędą się różnego rodzaju pokazy i konkursy.

“Słodki koniec dnia” to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

Pokaz filmu rozpocznie się o godz. 18:30, ale już od 17:30 w holu kina na panie czekać będą partnerzy akcji (to m.in. restauracje, sklepy z modą, odzieżą, biżuterią czy gabinety kosmetyczne).

Dla naszych czytelniczek mamy 3 podwójne zaproszenia na jutrzejsze Kino Kobiet. O tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w newsletterze, który wyślemy dzisiaj (środa) o godz. 15.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*