Reklama

Kino Kobiet w Heliosie. Rozdajemy bilety

Redakcja
Kino Helios w Galerii Libero rozpoczyna cykl Kino Kobiet. To nie tylko seans z „kobiecym” filmem, ale też atrakcje przed nim. Dla naszych czytelników mamy 20 pojedynczych zaproszeń na najbliższy seans, który odbędzie się w środę o godz. 18:30. Zobaczyć będzie można film „Narodziny gwiazdy”, w którym występują Bradley Cooper, Lady Gaga i Sam Elliott.

Przed seansem panie będą mogły poznać najnowsze trendy w modzie czy nowinki kosmetyczne. Będą konkursy i luźna atmosfera.

W filmie „Narodziny gwiazdy”, Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country. Jego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Dla naszych czytelników mamy 20 zaproszeń na środowe Kino Kobiet. O tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w naszym newsletterze, który wyślemy w poniedziałek o godz. 10. Jeśli ktoś jeszcze nie zapisał się do newslettera Katowice24.info, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*