Reklama

Kierowca luksusowego samochodu uderzył w ścianę kamienicy w Załężu

G. Ż.
Kierowca luksusowego samochodu jechał za szybko, stracił nad im panowanie i uderzył w ścianę kamienicy przy ul. Gliwickiej w Załężu. Nic mu się nie stało, ale samochód został poważnie uszkodzony.

Wszystko działo się w piątek 14 czerwca kilka minut po godz. 11. Jak wynika z naszych informacji, kierowca dwudrzwiowego samochodu Mercedes-Benz SL 500 Brabus na ukraińskich numerach rejestracyjnych wyprzedzał koparkę lub podobny sprzęt budowlany, ale jechał za szybko i wypadł z drogi, po czym uderzył w ścianę kamienicy przy ul. Gliwickiej 133.

Policja została powiadomiona o kolizji przez… samochód, który posiadał specjalny system ratunkowy. W momencie wybuchu poduszek powietrznych lub wykrycia zdarzenia przez czujniki przeciążeniowe taki system wysyła automatycznie powiadomienie na numer 112, podając dokładną lokalizację, czas zdarzenia i dane identyfikacyjne samochodu.

Po takim zgłoszeniu na Gliwicką przyjechali policjanci i strażacy. Kierowcy nic się nie stało. 26-letni obywatel Ukrainy został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.


Tagi:

Komentarze

 1. dan 17 czerwca, 2024 at 11:28 am - Reply

  Emigrant będzie miał lepiej niż Polak na zasiłku. dyrektywa PE i rady UE 14 maj 2024.
  W ramach wspólnej polityki azylowej należy zmusić kraje do zapewnienia takich samych warunków socjalnych by uniknąć “wtórnego przemieszczania się migrantów spowodowanymi zróżnicowanymi warunkami ich przyjmowania”.

 2. pad 16 czerwca, 2024 at 1:23 am - Reply

  akurat miśka (właściwie dwóch) mijałem, przełączył wydech na tryb sportowy wyprzedzając “ostrówka”, za 15 sekund było bum. Wyslę redakcji filmik 🙂

 3. AA 15 czerwca, 2024 at 10:03 pm - Reply

  Dodam że to było nowe auto, może tygodniowe ….
  Cud że kogoś z chodnika nie zgarnął i nie zabił.

 4. tyle w temacie 15 czerwca, 2024 at 5:57 pm - Reply

  Byczek dezerter 26 lat, zamiast bronić ojczyzny, rozbija się, na szczęście nikogo nie zabijając, luksusowym samochodem. Zamiast mandatu, powinien zostać wywieziony pod eskortą wojskową, na pierwszą linię frontu. Tam będzie mógł się rozbijać o ruskich agresorów.

  • Egon 16 czerwca, 2024 at 8:01 am Reply

   A jest ich w samych Katowicach pełno. Rozbijają się drogimi samochodami albo chleją dzień w dzień. Kobieta z jednej Żabki opowiadała, że nigdy nie mieli takiego obrotu na drogim alkoholu jak teraz gdy Ukraińcy obok niej mieszkają. Kupują niesamowite ilości alkoholu. Ale tylko tego z najwyższej półki. Codziennie.
   A pijących w miejscach publicznych Ukraińców też nietrudno na co dzień zobaczyć. Są wszędzie. Młodzi, zdrowi w wieku jak najbardziej poborowym.

   • ciekawy 16 czerwca, 2024 at 2:02 pm Reply

    tak tak a kobieta z innej żabki opowiadała, że egon wali małpki od 7 rano..
    czemu wysyłacie innych na wojne jak sami pewnie pierwsi uciekalibyście do Niemiec?
    czyżby zwykła zazdrość, że koles jezdzi mesiem?

    • tyle w temacie 16 czerwca, 2024 at 6:44 pm Reply

     Wysyłam na wojnę wszystkich robiących bydło na naszych ulicach. I tego synusia oligarchy i tych gówniarzy, którzy rozpętują bójki w centrum Katowic. Gnoja, który w Olsztynie ciężarówką staranował kilka aut i skończył pijacki rajd na autobusie miejskim z pasażerami na pokładzie również. Więc to nie jest moja zazdrość o to, że ktoś mógł kogoś śmiertelnie potrącić na chodniku, mesiem za bańkę.

    • tadek 16 czerwca, 2024 at 2:32 pm Reply

     Po pierwsze już nie jeździ, po drugie złomem merca, a nie mercem, a po trzecie, nasz kraj więc mamy prawo dezercję piętnować bo dezercja jest przestępstwem.

Dodaj komentarz

*
*