Reklama

Katowice jak “Incepcja”. Pokahontaz i Kaliber 44 z nowym teledyskiem

Ł. K.
Długo wyczekiwana kolaboracja i widowiskowy wideoklip. Pokahontaz i Kaliber 44 pokazali nowy teledysk do utworu “404”. Efekty specjalne sprawiły, że ulice i budynki Katowic wyglądają jak sceny z filmu science fiction.

Opublikowany wczoraj w serwisie YouTube teledysk do utworu “404” obejrzało już ponad 150 tys. osób. Na wspólny utwór Pokahontaz i Kalibra 44 fani musieli czekać długo. – Wiedzieliśmy, że ta współpraca kiedyś nastąpi. Nie udało się nam to przy okazji „Reversalu”, choć początkowo były takie plany. Wspólnie stwierdziliśmy jednak, że musi to wyniknąć naturalnie. I właśnie tak było teraz, gdy spotkaliśmy się z chłopakami z Kalibra w katowickim MaxFloStudiu, by nagrać “404” – mówi Rahim. Internauci komentują zarówno sam utwór, jak i wideo. Porównują teledysk do scen z filmu “Incepcja”. Nagranie z udziałem Rahima, Fokusa, Abradaba i Joki zostało zrealizowane m.in. w Katowicach. Autorem klipu (scenariusz, efekty specjalne, reżyseria, zdjęcia, montaż) jest Aleksander “Kopruch” Kozłowski.

Utwór “404” to singiel promujący czwartą płytę Pokahontaz pt. “REset”. Album miał swoją premierę 1 grudnia 2017 roku, a pod koniec stycznia rozpoczęła się trasa koncertowa duetu. Wnajbliższą sobotę, 10 lutego, Pokahontaz zagra w CK Wiatrak w Zabrzu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*