Reklama

Francuska muzyka i losowanie nagród na zakończenie X Art Naif Festiwal

Redakcja
Kończy się kolejna edycja festiwalu sztuki naiwnej w Galerii Szyb Wilson. W trakcie finisażu będzie można wygrać kursy jeżyka francuskiego i posłuchać koncertu francuskiego wokalisty. Okaże się też jaki kraj będzie przewodził Art Naif w przyszłym roku.

Powoli dobiega końca tegoroczny festiwal Art Naif. Na zakończenie wystawy sztuki naiwnej organizatorzy przygotowali atrakcje. Ogłoszony zostanie kraj, który stanie się motywem przewodnim kolejnej, 11. edycji festiwalu w 2018 roku. Nagrody dostaną dzieci, biorące udział w warsztatach artystycznych w trakcie festiwalu. Okaże się też, który artysta namaluje obraz promujący kolejny Art Naif Festiwal. Zostanie on wybrany przez publiczność. Wszyscy głosujący będą mieli szansę wygrać kurs języka francuskiego.
Ponadto przed publicznością wystąpi francuski gitarzysta i wokalista, Frédéric Bobin, a dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych.

Finisaż X Art Naif Festiwal rozpocznie się w piątek, 18 sierpnia, o godzinie 18 w Galerii Szyb Wilson.Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*