Reklama

Ferie w Zakopanem. Oferta Kolei Śląskich

Ł. K.
Pociąg “Ornak” po raz kolejny zawiezie pasażerów do Zakopanego z Katowic. Kursy do stolicy polskich gór to specjalna oferta Kolei Śląskich na ferie zimowe. W ubiegły weekend skorzystało z tej możliwości kilkaset osób.

Ferie zimowe w aglomeracji na razie są zimowe tylko z nazwy. W miastach śniegu nie ma, ale ferie można również spędzić w górach. Tam warunki do zimowych aktywności już dopisują. W trakcie ferii w góry można wybrać się pociągami Kolei Śląskich. Regionalny przewoźnik zaplanował sporo połączeń do Beskidów. Na jednym bilecie, dzięki współpracy z Kolejami Czeskimi, podróżni dojadą również do Ostrawy. Inna propozycja to wycieczka do Zakopanego. Pociąg “Ornak” w poprzedni weekend (27 i 28 stycznia) wyjechał z Katowic do stolicy Tatr. Wtedy z oferty skorzystało ok. 500 osób. Pociąg do Zakopanego wyjechał z Katowic o godzinie 6.40, a powrotny był o 16.35. Dzięki temu można wybrać się do Zakopanego na szybki, kilkugodzinny wypad lub na cały weekend.

W trakcie ferii będzie można jeszcze 4 razy skorzystać z tej oferty. W nadchodzący weekend, 3 i 4 lutego, a także 10 i 11 lutego. Godziny odjazdu i powrotu do Katowic pozostają takie same, a bilety normalne kosztują 22 zł. Pokonanie całej trasy zajmuje ok. 4,5 godziny. Rozkład jazdy jest dostępny TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*