Reklama

Koleje Śląskie znów pojadą do Zakopanego. Trwa sprzedaż biletów

S. K.
Z Katowic w Tatry będzie można pojechać w dzień Bożego Ciała i 18 czerwca. Tym razem do sprzedaży trafiło 225 biletów na każdy przejazd. Żeby je kupić, trzeba najpierw złożyć rezerwację przez internet.

Bilet w jedną stronę, gwarantujący miejsce siedzące, kosztuje 30 złotych. Rezerwacja odbywa się przez specjalny formularz. Potem bilet należy odebrać w ciągu pięciu dni w kasie w Bielsku-Białej lub Katowicach. Jeżeli kilka dni przed wyjazdem pociągu będą jeszcze wolne miejsca siedzące, bilety będzie można kupować w kasach bez wcześniejszej rezerwacji. Można też zaryzykować i zdecydować się na zakup biletu w dniu odjazdu. Będzie można je kupić u konduktora i będą kosztować 20 złotych. Ich liczba będzie jednak ograniczona i nie będą zapewniać miejsc siedzących.

Pociągi wyjadą z Katowic 15 i 18 czerwca o godz. 9.08. W Zakopanem będą ok. godziny 13.30. Będą zatrzymywać się w Tychach, Pszczynie, Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku-Białej, Żywcu, Jeleśni, Suchej Beskidzkiej, Chabówce, Nowym Targu, Białym Dunajcu i Poroninie. Odjazd z Zakopanego do Katowic został zaplanowany na godz. 17.30. Dokładny rozkład jazdy specjalnego pociągu można znaleźć TUTAJ. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie oferty.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*